Chrześcijańskie Forum Religijni.pun.pl Odnajdź miłość i przyjaźń w duchu religii

Porozmawiaj z ludźmi, Znajdź przyjacół, Odnajdź miłość. Tylko tutaj zupełnie bez ponoszenia kosztów możesz dzielić się swoją Wiarą


#1 28-02-09 16:38:03

Mathie

Opiekuńcza Przewodniczka

Skąd: Green Land
Zarejestrowany: 27-02-09
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Przedstaw się i opowiedz o sobie!

Jako, że jesteśmy członkami portalu gdzie ludzie mają wspólnie rozmawiać i dzielić się swoimi radościami i troskami, należałoby poznać się i opowiedzieć o sobie.




Jestem administratorką i założycielką portalu religijni. Jako mózg całęgo przedsięwięcia występuję pod ogólnie znanym imieniem Mathie. Zawsze łątwo mnie znaleźć ponieważ mój login oznazony jest czerwonym co oznacza członka administracji.

Mam 25 lat. Wychowuję córkę Marikę wraz z mężem. Interesuję się techniką komputerową i zajęciami domowymi. Jestem osobą wierzącą od urodzenia, ponieważ tak wychowali mnie rodzice.

Z przyjemnością poznam nowych ludzi. Dlatego zapraszam wszystkich by pisali o sobie w tym wątku.

Pozdrawiam i niech Bóg Was prowadzi!


Zwątpienie choć dopada prawie każdego nie może pokonać Wiary

Offline

 

#2 01-03-09 12:33:33

Janusz1956

Początkujący

Zarejestrowany: 01-03-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opowiedz o sobie!

Nazywam się Janusz Sokolik jestem wdowcem i pracuję jako magazynier. Mam dorosłego syna i wnuczkę. Zaczynam nowe życie w którym mam zamiar wykorzytać współczesne dobra takie jak internet. Jestem pojętnym uczniem dzięki naukom syna internet jest dla mnie jak otwarta księga.

Pozdrawiam innych użytkowników.

Offline

 

#3 07-03-09 14:54:46

wolfcia

Początkujący

Zarejestrowany: 07-03-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstaw się i opowiedz o sobie!

Witam Jestem Aleksandra, obecnie mam 17 lat. Boga spotkałam już w dzieciństwie, lecz Żywego stosunkowo niedawno. I właśnie wtedy odmieniło się moje życie
Zapraszam wszystkich na mojego bloga: www.calatwoja.blog.onet.pl

Offline

 

#4 11-03-09 00:05:19

Mathie

Opiekuńcza Przewodniczka

Skąd: Green Land
Zarejestrowany: 27-02-09
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Przedstaw się i opowiedz o sobie!

wolfcia napisał:

Witam Jestem Aleksandra, obecnie mam 17 lat. Boga spotkałam już w dzieciństwie, lecz Żywego stosunkowo niedawno. I właśnie wtedy odmieniło się moje życie
Zapraszam wszystkich na mojego bloga: www.calatwoja.blog.onet.pl

Witaj Wolfciu:) Miło mi Cię poznać. Jak widzisz forum nie zyskało uznania i nikt się nim nie interesuje:(

Ale zawsze cieszy mnie ,że chociaż Ty do Nas się przyłączyłaś:)


Zwątpienie choć dopada prawie każdego nie może pokonać Wiary

Offline

 
Copyright by Religous Group 2009

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darksoldiergry.pun.pl www.lubuscyposzukiwacze.pun.pl www.biotech09.pun.pl www.ligapokemon.pun.pl www.zsh.pun.pl